Radioddity gd-55 kabel za programirat

Opisi in podatki o mehanskih in električnih lastnostih in vezjih različnih DMR radijskih postaj (notranjost, mehanske lastnosti, električne lastnosti, vezja, možnosti za predelave, izboljšave in podobno)

Moderator: S56MP

Odgovori
S56PDO
Prispevkov: 2
Pridružen: 20 Jan 2018, 14:16

Radioddity gd-55 kabel za programirat

Odgovor Napisal/-a S56PDO »

Ugodno sem dobil postajo gd 55, zal nimam kabla za programirat, prav tako nikjer ne najdem pin outa, če ima kdo bi prosil, prav tako kaksna navodila za programirat. lp Dani
s55db
Prispevkov: 12
Pridružen: 04 Apr 2017, 17:57

Re: Radioddity gd-55 kabel za programirat

Odgovor Napisal/-a s55db »

Zdravo!

Preveri najprej ce podpira Tier II, prve verzije teh postaj ga niso in je posledicno postaja neuporabna (delo z repetitorji). Plus verzija je to odpravila hardversko.

Kabel naj bi bil enak kot za Motorolo, GP328, ce si ga lahko kje izposodis pa poskusis.
S56PDO
Prispevkov: 2
Pridružen: 20 Jan 2018, 14:16

Re: Radioddity gd-55 kabel za programirat

Odgovor Napisal/-a S56PDO »

zdravo

sem malo čekiral forume čez vikend, ja res je to porazna zadeva, po moje je že kdo pred mano obupal, zato je je bila 40€, baje je to nek rebrand tytere 398 in ni plus verzija, tako da pač ko dobim kabel bo kvečjemu za skener :-) ali pa za dele.
https://www.reddit.com/r/amateurradio/c ... mer_alert/

vsi odsvetujejo nakup, kabel sem probal od motorole in ni šans, prav tako sem na na pine kjer bi naj bil tx in rx probal z mojim univerzalnim vmesnikom ter se zadeva ne odziva, potem sem zasledil na njihovi strani da je posebni kabel samo za model gd 55 in gd 55 plus. pa ne podpira tier2 ter slot 2 . čigar se softwersko ne da spremenit.
V grobem neuporabno

lp 73
Dani
S56PDO
Odgovori